Show filters

Peugeot 301 LPG 1, 2 Pure tech Mikulov - 225 Kč

Vloženo:: 13/06/2022

Detaily vozu

Peugeot
301
Rodinné
2017
5
5
29000
1
Ne
Ne
82 PS
5

Popis

Peugeot 301 , 1,2 Pure tech , r.v. 2017, LPG v TP v roce 2020, na záruku vyměněn motor v originál servis Peugeot před 29000 km.!!! Takže motor má najeto opravdu jen 29 tisíc km. Vše doloženo fakturami z originál servis Peugeot.
Přestavba na LPG, to nejmodernější co bylo na trhu, s 20 % přistřikem benzínu a 80% LPG - nastavitelné..... se svíčkami Diamond. Dlouhodobá spotřeba na benzín 5,7 l/ 100 km , LPG dlouhodobá spotřeba 6.5 l / 100 km. Motor je vybaven funkcí z vypínáním válců pro nižší spotřebu paliva, při nižší zátěži motoru. LPG v 100% stavu s 50l nádrží + 50 l nádrž na N 95. Celkový dojezd na obě dvě nádrže cca 1700 km. Výbava plná: 7" LCD dotyková obrazovka s Android Auto, Apple carplay, MirrorLink... Takže auto komunikuje s vaším mobilním telefonem a operuje se všemi mobilními aplikacemi ve vašem telefonu. Palubní počítač, ukazatel tlaku pneu, navigace, přední parkovací senzory, zadní parkovací senzory, plnohodnotná pneu rezerva, klimatizace, zpětná zrcátka elektrický seřiditelná, elektrické stahování oken, tempomat, nastavitelný omezovač rychlosti v obci, nastavení sklonu světlometů, LED denní svícení automatické, inteligentní ovládání infotainmentu pod volantem, nastavitelná výška sedadla řidiče, nastavitelný volant, originál střešní nosiče Peugeot., Letní a zimní pneumatiky... Auto je jako nové naprosto bez investic, Jak se říká sedni a jeď.... Jsem profesionální řidič a vůz byl řízen po celou dobu jen jednou osobou. Perfektní auto s minimálními náklady na 1 km....cca 1,20 Kč na 1 km. Neuvěřitelně nízké náklady na celkový provoz vozu ..... Prodávám z důvodu přechodu na Electro vůz.... Auto byl mazlíček a byl bych rád kdyby ještě někomu dobře posloužilo...
Tel: 777 308299
Autobazary a překupníci nevolat


Sdílet s přáteliEmail

Odpovězte na tento inzerát:

  Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejců"

  Zadejte výše uvedená písmena:

  Odeslat odpověď

  Místo
  Mikulov, Jihomoravský, Czech Republic

  Podobné inzeráty